İŞLETMENİZ İÇİN

Soly HotSpot

Çözümleri

Soly Hotspot ile müşterilerinize markanızı ve işletmenizi tekrar tercih etmeleri için pazarlama kampanyaları, promosyonlar, etkinlik duyuruları, anketler ve benzersiz reklamlar sunabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

İşletmenize özel kampanya ve teklifleri, işletmenizin internet ağına Soly Hotspot hizmeti ile bağlanan müşterilerinize anket ve sms yoluyla iletebilirsiniz. Soly Hotspot ile işletmenizde bulunan müşterilerinize özel teklifler, promosyonlar, indirimler sunabilir, müşteri memnuniyeti için anket düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sms göndererek müşterilerinizi işletmeniz hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Hotspot sisteminin kampanya yönetimi özelliği sayesinde, işletmeniz için yeni gelir modeli yaratabilirsiniz.

Müşterilerinizin sizi tekrar tercih etmesini sağlamak için e-posta adreslerini veya sosyal medya bilgilerini ile bir bültene ekleyebilirsiniz. Müşterilerinizi etkinliklere davet edebilir, kampanyalarınızı ve promosyonlarınızı duyurabilirsiniz

Anket Yönetimi

Soly Hotspot’un anket yönetimi özelliği, müşteri memnuniyeti açısından işletmenizin değerini arttırır. Soly Hotspot’un işletmenize özel panel aracılığıyla işletmenizle ve hizmetlerinizle ilgili farklı konular hakkındaki yorumları değerlendirmek için anketler oluşturabilir ve bu anketleri müşterilerinizle  paylaşabilirsiniz. Anket sonuçlarına göre müşterilerinizin değerlendirmeleri, istek, talep ve önerileri doğrultusunda işletmenizi hizmet kalitesi açısından daha iyi seviyelere taşıyabilirsiniz.

hotspot-anket-yonetimi

Öneri & Şikayet

İşletmenizdeki internet hizmetinden yararlanan müşterilerin karşılaştığı problemler, işletmenize dair öneriler ve olumlu olumsuz her türlü geri bildirimler konusunda Soly Hotspot’un öneri & şikayet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Soly Hotspot’un öneri & şikayet paneli ile müşterilerinizin geri bildirimlerini takip edebilir, önerilerini değerlendirebilir ve olası problemler için çözüm üretebilirsiniz. Böylece hizmet kalitenizi arttırarak müşteri memnuniyeti odaklı bir işletme olduğunuzu müşterilerinize gösterebilirsiniz.

QR Menü

Soly Hotspot’un entegre QR menü sistemi ile menünüzü dijital ortamda yayınlayarak müşterilerinize daha kolay hizmet sunabilirsiniz. Temassız QR menü ile müşterilerinizin menünüze daha kolay ulaşmalarını ve sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz QR karekodu okutarak ulaşacakları menü panelinden, menü ile fiziksel olarak temas etmeden sipariş verebilir. QR menü, fiziksel teması ortadan kaldırarak sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunar.

QR menü panelinden kolayca menüye yeni yemek ekleyebilir veya menüden yemek çıkarabilir, fiyatları güncelleyebilirsiniz. Anında ekleme veya çıkarma özelliği ile menünüzü sürekli güncel tutabilir ve basılı menü maliyetini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.