Otel HotSpot Çözümleri

Hotspot Çözümleri İçin

mobil

Soly Hotspot ile otel misafirlerinize kesintisiz internet hizmeti sunarken işletmenizi 5651 sayılı kanun için güvende tutun. Otelinizde misafirlerinize kaliteli ve güvenli internet hizmeti sunmak için, hotspot çözümlerimizle istenilen alanda bir Wi-fi noktası oluşturabilirsiniz. Wi-fi noktası sayesinde isteyen herkes internet kullanımı sağlayabilir. Soly Hotspot, sektörel hotspot çözümleri konusunda gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Soly hotspot, cihazınıza doğrudan bağlanarak sizin için tüm ayarları yapar ve kolay kurulum sağlar. İstediğiniz kullanıcıyı kara listeye ekleyebilir veya tek tıkla oturumunu sonlandırabilirsiniz.

Personel profilindeki kullanıcılar TC kimlik numarası ile doğrulma yaparken, müşterilerinize oda numarası ile doğrulama yaptırabilirsiniz. Müşteri profilleri için anket yayınlayabilir, anlık  bildirimler yapabilirsiniz.

Soly Hotspot sistemini, otelinizde kullandığınız otel yazılımınız ile entegrasyon yaparak verilerinizi otomatik eşitleyebilir ve detaylı raporlama yapabilirsiniz. Hotspot paneli üzerinde yazılımınızın durumu görebilir ve aksaklık durumunda anında bildirim alabilirsiniz.

Soly Hotspot ile sınırları kaldırın

Sektörel hotspot çözümlerimiz ile işinize değer katın