Hastane HotSpot Çözümleri

Hotspot Çözümleri İçin

mobil

Soly Hotspot ile hastanenizdeki personel, hastalarınız ve hasta yakınları için  kesintisiz internet hizmeti sunarken işletmenizi 5651 sayılı kanun için güvende tutun. Hastanenizde kaliteli ve güvenli internet hizmeti sunmak için, hotspot çözümlerimizle istenilen alanda bir Wi-fi noktası oluşturabilirsiniz. Wi-fi noktası sayesinde isteyen herkes internet kullanımı sağlayabilir. Soly Hotspot, sektörel hotspot çözümleri konusunda gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Soly hotspot, cihazınıza doğrudan bağlanarak sizin için tüm ayarları yapar ve kolay kurulum sağlar. İstediğiniz kullanıcıyı kara listeye ekleyebilir veya tek tıkla oturumunu sonlandırabilirsiniz.

İster TC kimlik numarası doğrulaması ile ister kullanıcı adı ve parola ile hotspot sisteminizi yönetebilirsiniz. Böylece 5651 yasasına uygun log (kayıt) tutarak doğabilecek riskleri azaltabilirsiniz.

Soly Hotspot sistemi ile kullanıcı profiline göre hangi gün veya saatler arasında sistemin aktif olabileceğini belirleyebilir ayrıca yasaklı sitelere girişi engelleyebilirsiniz. Personel ve misafirlerinizin hangi gün ve saat aralıklarında ziyaret ettiklerini raporlayabilir ve işletmenizde ne kadar zaman geçirdiklerini görebilirsiniz.

Soly Hotspot ile sınırları kaldırın

Sektörel hotspot çözümlerimiz ile işinize değer katın