Yurt HotSpot Çözümleri

Hotspot Çözümleri İçin

mobil

Soly Hotspot ile yurdunuzda konaklayan öğrencilerinize kesintisiz internet hizmeti sunarken işletmenizi 5651 sayılı kanun için güvende tutun. Yurdunuzda öğrencilerinize kaliteli ve güvenli internet hizmeti sunmak için, hotspot çözümlerimizle istenilen alanda bir Wi-fi noktası oluşturabilirsiniz. Wi-fi noktası sayesinde isteyen herkes internet kullanımı sağlayabilir. Soly Hotspot, sektörel hotspot çözümleri konusunda gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Soly hotspot, cihazınıza doğrudan bağlanarak sizin için tüm ayarları yapar ve kolay kurulum sağlar. İstediğiniz kullanıcıyı kara listeye ekleyebilir veya tek tıkla oturumunu sonlandırabilirsiniz.

İster TC kimlik numarası doğrulaması ile ister kullanıcı adı ve parola ile hotspot sisteminizi yönetebilirsiniz. Böylece 5651 yasasına uygun log (kayıt) tutarak doğabilecek riskleri azaltabilirsiniz.

Soly Hotspot sistemini, öğrenci yurdunda kullandığınız yazılımınız ile entegrasyon yaparak verilerinizi otomatik eşitleyebilir ve detaylı raporlama yapabilirsiniz. Hotspot paneli üzerinde yazılımınızın durumu görebilir ve aksaklık durumunda anında bildirim alabilirsiniz.

Soly Hotspot ile sınırları kaldırın

Sektörel hotspot çözümlerimiz ile işinize değer katın