Micros Fidelio Suite8 HotSpot Entegrasyonu

Hemen Arayın

Entegrasyon Talebi İçin

mobil

Neden Hotspot Entegrasyon?

Yazılım entegrasyonları, gelişen cloud (bulut) teknolojilerle beraber gelişmiş sistemler için oldukça önemli bir yere sahip olmuştur.

Soly Hotspot cloud (bulut tabanlı) hotspot sistemi ile kesintisiz ve sorunsuz çalışacak entegrasyon sistemimizi işletmenizi daha verimli hale getirmek için hizmetinize sunuyoruz. İşletme yazılımınız için gereken entegrasyon işlemini, kodlama bilgisi gerekmeden hotspot panelinizden kolayca aktif edebilirsiniz. Hotspot paneli üzerinde yazılımınızın durumu görebilir ve aksaklık durumunda anında bildirim alabilirsiniz.

Otelinizde veya konaklama tesisinizde kullandığınız Micros Fidelio Suite8 otel yazılımının Soly Hotspot sistemiyle entegrasyon işlemlerini en doğru teknolojileri analiz ederek yapıyoruz. Hotspot sistemi ve Micros Fidelio Suite8 yazılımı ile entegrasyon kurarak misafirlerinizin kimliklerini doğrulama işlemi yaparak onlara güvenli internet hizmeti sunabilirsiniz.

Soly Hotspot ile misafirlerinize kesintisiz internet hizmeti sağlayabilirsiniz. Yazılımınız ile entegre çalışarak verilerinizi otomatik eşitleyebilir ve ayrıca detaylı raporlama yapabilirsiniz.

Soly Hotspot ile sınırları kaldırın

Entegre hotspot çözümlerimiz ile işletmenize değer katın